МІС УМСА 2020
Кафедра долучилася до чергової благодійної акції в УМСА. 11 лютого 2020 р. у Полтавському міському будинку культури зібралися найчарівніші й найталановитіші студентки УМСА, аби вразити присутніх своєю красою і талантами на найочікуванішому конкурсі весни – «Міс УМСА 2020». В урочистій атмосфері, яскраво, неймовірно й захопливо представили себе чарівні дівчата різних факультетів і медичного коледжу. Обирали кращу з кращих.
Викладачі кафедри українознавства та гуманітарної підготовки прийшли підтримати студентку, яка зараз опановує на кафедрі дисципліну «Іноземна мова за професійним спрямування», – Літімі Ая, яка виборола титул «Міс глядацьких симпатій».
Конкурс підготовлено і проведено студентським парламентом УМСА за підтримки ректора академії В.М. Ждана й команди спонсорів.
Конкурс відбувся з благодійною метою. Усі зібрані кошти з квитків і пожертвувань, зібраних під час шоу, надійдуть на лікування хворої дитини студентки 6 курсу медичного факультету УМСА Гусак Анастасії.