06 грудня 2021 року (05322) 2-69-41 Мапа сайту

Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки стала центром гуманітарної освіти й виховання в академії як невід’ємного компонента професійної компетентності лікаря.

Планування виховної роботи відбувається на основі  концепції виховної роботи ПДМУ й ураховує основні вимоги «Закону про освіту» та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки й Міністерства охорони здоров'я України. Виховна робота на кафедрі проводиться згідно з планом виховної роботи, затвердженим вченою радою ПДМУ.

Ураховуючи духовно-вартісну зорієнтованість, кафедра щорічно зі студентами проводить виховні патріотичні заходи, присвячені ювілеям видатних діячів української культури й літератури, Шевченківські дні, День української писемності та мови (9 листопада), День рідної мови (21 лютого). Кафедра - постійний учасник доброчинних акцій, благодійних концертів і патріотичних заходів.

Відповідно до плану виховної роботи ПДМУ співробітники кафедри постійно є кураторами академічних груп студентів стоматологічного факультету. Розроблено графік  індивідуальних виховних годин, на яких обговорюються важливі для студенів питання, їхня успішність, визначні події в державі, у галузі охорони здоров'я й науки. Заслуховуються  реферовані повідомлення з актуальних питань сьогодення: проблеми збереження репродуктивного здоров'я студентської молоді, формування негативного ставлення до куріння, наркоманії, пияцтва, девіантної поведінки. Куратори залучають студентів до активної, відповідальної соціальної діяльності. У позааудиторний час організовуються відвідування музеїв міста, виставок, драматичного театру ім. М. В. Гоголя, екскурсії містом, цікаві зустрічі, туристично-пізнавальні подорожі Україною для іноземних студентів.

Виховна робота кафедри  висвітлюється в Інтернеті,  у газеті Полтавського обласного управління охорони здоров’я «Трибуна лікаря», у Фейсбук, у періодичних виданнях міста й області.

Етнонаціональне виховання

 

Кафедральні стенди